Kam letos, kam?

16.1.20170 comments

Už to tam máte prošmejděné křížem krážem, víte, kde mají nejlepší pizzu, kde pivo a úžasné pokrmy z mořských plodů. Víte, kde si večer zatančíte a kde jsou pláže jedna radost. Nikdo vás tam nebude rušit – písek i oblázky, a kolem stín. Moře, sluníčko, vůně borovic a to neustálé vrzání cikád je nakonec docela příjemné. Patří to k sobě. Prostě super skvělá Chorvatsko dovolená!

Je to jako s kávou

Dáte si kávičku? Je libo cukřík a smetanu? Takže to máme jednou tři v jednom, úplně za babku! Jak je to – Chorvatsko dovolená – pobyt, cesta, polopenze? A za jednu cenu to máte prostě také tři v jednom. Snad ještě jen pojištění a pobytová taxa, ale to už vaši peněženku tolik nezabolí. Docela fajn zjištění, ne? Rezervujte, bookujte, užívejte. Šťastnou cestu!

Kam letos, kam?
tip-polstar-pneumatika.jpg