Pro děti i dospělé

2.9.20170 comments

Jsem kouzelník , a specializuji se na programy pro děti. Při mých vystoupeních se pobaví jak děti, tak jejich učitelé či rodiče. Program vytvářím tak, aby se za co nejméně času stihlo co nejvíce věcí. Nejkratší vystoupení trvá 25 minut, a i za tuto dobu zvládnu dětem vyrobit zvířátka z balonků, nebo vysvětlit některé triky. Společně si užijeme spoustu legrace, a pro děti jde o skvělý zážitek. Pobaví se i dospělí, a čáry si mohou zkusit společně s námi.

Projděte si reference

Nevíte, zda jsem tou správnou volbou na oslavu narozenin vašich dětí? Prohlédněte si reference, které vás utvrdí v tom, že zábava, kterou připravuji, má vysokou úroveň, děti pobavím, naučím je spoustu nových věcí, a přinesu jim víc, než promítání pohádek nebo čtení knížky, které na oslavě stejně děti moc neosloví. Získáte program, který nebudete muset vymýšlet, a navíc se všechny děti skvěle zabaví.

Pro děti i dospělé